Poczucie dominacji nad drugą osobą może prowadzić do bardzo erotycznych uniesień. Jeśli obie strony wyrażają na to chęć, zabawy w sypialni mogą podnieść temperaturę waszych uczuć i wskazać nowe obszary penetracji. Akcesoria erotyczne BDSM, takie jak bicze, kneble i smycze,urozmaicają seks, pozwalając w bezpieczny sposób wcielać się w role dominanty i osoby uległej. Kombinacje mogą być zresztą dowolne.

Daj się związać

Daj się związać

Kneblowanie i wiązanie to podstawowe możliwości, jakie dają Ci akcesoria erotyczne BDSM. Delikatne pasy i taśmy do krępowania, dostępne w niezwykle zmysłowych kolorach czerni i czerwieni, pozwalają na subtelną zabawę we dwoje. Ich użycie nie podrażnia skóry, dzięki czemu nie ma ryzyka nieprzyjemnych wypadków w trakcie. Liny do krępowania są już bardziej wymagające, jednak dostarczają silnych erotycznych doznań. A gdy Twoja partnerka lub parter będzie już odpowiednio związany, możesz rozpocząć subtelne pobudzanie poszczególnych stref erogennych.

Skórzane akcesoria erotyczne BDSM

Wybierając pejcze i skórzane packi do klapsów zapewniasz niezwykle doznania każdej ze stron. Ty czujesz moc panowania nad orgazmem partnerki, a druga osoba ulega Ci całkowicie, będąc zależną od Twych pieszczot. Stymulowanie się w ten sposób doprowadzi was ostatecznie do finału, na jaki oboje zasługujecie. Jednym z akcesoriów erotycznych BDSM jest koło Wartenberga, czyli metalowe ostrogi, którymi pobudzasz skórę. W zależności od siły nacisku mogą to być delikatne łaskotki lub nawet przebijające skórę dźgnięcia. Nie zapomnij o kneblu, który pozwala Ci kontrolować okrzyki rozkoszy partnera.

Zestaw bondage

Czasami pojedyncze gadżety przestają spełniać swoją funkcję, nudzą i nie zaspokajają tak, jak na początku. Warto wtedy szukać nowych rozwiązań. Akcesoria erotyczne BDSM mogą np. przybraćformę skórzanej uprzęży, zakładanej na kostki, nadgarstki i szyję. Łączenia zapinasz na metalową kłódkę. Twoja „ofiara” nie ma możliwości się ruszyć, co daje ci całkowite panowanie nad jej doznaniami. Od ciebie zależy, jak długo będziesz doprowadzać ją do orgazmu. Wbrew pozorom to bardzo bezpieczna zabawka, gdyż wykonana jest z miękkiej skóry i pozwala dopasować się do rozmiarów partnera. W każdej chwili możesz też przerwać grę, jeśli znudzicie się lub zapragniecie odmiany.


Artykuł sponsorowany

Jak bardzo przydatny był ten artykuł?

Kliknij na gwiazdki, by ocenić.

Średnia ocen: 5 / 5. Ilość ocen: 3

Ten artykuł jeszcze nie ma ocen.

Show Full Content

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Close
Close